Kariéra

V současnosti hledáme nové kolegy(ně) na pozice:

Expedice objednávek

Schází nám šikovné ruce které nám připraví a ideálně i zabalí zboží pro eshop.

Náplň práce:
- příprava objednávek z eshopu
- balení objednávek z eshopu
- etiketování produktů
- příprava velkoobchodních objednávek na rozvoz

A co pozice vyžaduje? Jsou to: pečlivost, systematičnost, flexibilita, spolehlivost a dochvilnost a přiměřená fyzická kondice, protože se jedná o práci ve skladu, ne v kanceláři.

Rozvoz objednávek

Potřebovali bychom šikovného a ochotného kolegu na rozvoz objednávek.

- podpora pří prípravě velkoobchodních objednávek na rozvoz
- rozvoz objednávek elektroautem po Praze a blízkém okolí
- podpora při organizaci skladu

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu, pečlivost. Pozice vyžaduje nošení těžkých nápojů či jiného zboží, takže je vhodnější pro muže. Samozřejmostí je řidičský průkaz skupiny B a zkušenosti s řízením.

Pro obě pozice nabízíme spolupráci formou brigády v objemu ca. 20 hodin týdně na Praze 2. Jsme malý empatický kolektiv, k finančnímu ohodnocení nabízíme slevu na produkty z našeho sortimentu. Činnosti z obou pozic se dají kombinovat, příp. sloučit do jedné s vyšším úvazkem, všechno je otázkou dohody.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a krátký průvodní dopis na info@puroshop.cz.

Těšíme se na Vás!

Váš PURO shop tým

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.